Remont nieruchomości w trzech krokach

Etapy remontu znają wszyscy, którzy przeżyli prace związane z odświeżaniem domu. Zasadniczo remont można podzielić na 3 główne etapy.

 1. Prace projektowe – planowanie
  Etap wyglądający na błahy, często traktowany po macoszemu. Jest on istotny z punktu widzenia specjalistów od remontów. O ile samo rozplanowanie wyglądu nieruchomości nie dotyczy budowlańców, gdyż ten etap należy do projektanta lub właściciela domu. O tyle już samo planowanie kolejnych etapów prac remontowych jest już istotne z punktu widzenia wykonawcy. Na tym etapie można zoptymalizować bardzo dużo zasobów. Planowanie ilości zakupionych towarów i odpowiednia logistyka to klucz do sukcesu.
 2. Roboty ogólnobudowlane
  Kiedy mamy już sporządzony plan i rozpisane prace remontowe, możemy przystąpić do prac właściwych. Mając plan działania wykonujemy kolejne prace odhaczając kolejne etapy. Rozpoczynając od tzw. prac grubych, związanych z przestawianiem ścian, kuciem otworów czy zrywaniem elementów niepotrzebnych. Ostatnim elementem remontu jest wykończenie powierzchni ścian, malowanie.
 3. zakończenie remontu
  Ostatnim etapem odświeżania nieruchomości jest czyszczenie po przeprowadzonych pracach budowlanych, sprawdzenie wykonanych prac i ewentualne poprawki drobnych uchybień.
  Jeśli klient jest zadowolony z remontu nie wnosi uwag, możemy przystąpić do zakończenia remontu, czyli montażu haczyków na obrazki i elementy dekoracyjne.

Jeśli wszystkie etapy prac są zakończone zgodnie z planem klient musi być zadowolony. Tylko takie postępowanie da gwarancję, że nasza firma będzie najlepsza.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s